II KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W SANOKU styczeń 2024

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęły się przygotowania do II Koncertu Kolęd i Pastorałek 2024 .

IMI w tenisie stołowym

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku 30.11.2023 roku była organizatorem zawodów gminnych w tenisie stołowym dziewcząt i  chłopców w ramach IMS.

LEGO SPIKE

Zajęcia innowacyjne z robotyki i programowania z wykorzystaniem klocków LEGO zakupionych w ramach projektu Laboratorium przyszłości.

Jesienne konkursy rozstrzygnięte

W dniu  24 listopada zostały uroczyście rozstrzygnięte dwa konkursy plastyczne „KAPELUSZ PANI JESIENI” oraz ,, BARWY JESIENI”, do których przystąpili chętni uczniowie klas I - III.

Dzień Kredki w Świetlicy szkolnej

22 Listopada w naszej Świetlicy obchodziliśmy Dzień Kredki – jednego z najprostszych,ale jednocześnie najważniejszych narzędzi artystycznych.

Dzień Pluszowego Misia w klasie 1b

"Kto przytuli w ciemną noc?
Kto ma pocieszenia moc?
Kto sekretów mych nie zdradzi?
Kto w potrzebie mi doradzi?
Mój przyjaciel Miś maleńki
Co przegania wszystkie lęki! (...)"

Mateusz po raz kolejny tryumfował.

23 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się 23. konkurs recytatorski zatytułowany „Jesienne wierszowanie”.

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

Dnia 15.11.2023r.  w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość  PASOWANIA  NA ŚWIETLICZAKA uczniów klas: 1a, 1b.

Jesienny lapbook

Złota jesień czy słotna jesień?
Jakie ptaki odlatują?
Jak się ubrać jesienią?
Co rośnie wtedy w ogrodzie, a co w sadzie?

Sukces Mateusza

Listopad to miesiąc, kiedy wspominamy przeszłość i tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.

Jesienne czytanie w Szkolnej Izbie Regionalnej

Gościnne progi izby zawsze i chętnie przyjmują wszystkich uczniów nie tylko naszej szkoły.

KONKURS RODZINNE BOŻE NARODZENIE

11 listopada w Świetlicy Szkolnej

11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości jest ważnym świętem dla wszystkich Polaków ponieważ upamiętnia odzyskanie suwerenności przez Polskę po 123 latach niewoli.

Patriotycznie w Izbie Regionalnej

KONKURS ,, KAPELUSZ PANI JESIENI”

Jesień już w pełni mieni się feerią barw.

Projekt EUROPA I JA w Świetlicy

SZKOŁA DO HYMNU

SPEKTAKL ,, PROJEKT: MICKIEWICZ”

W dniu 8 listopada 2023 roku, klasy 5 i 6 udały się do SDK na spektakl teatralny ,, Projekt: Mickiewicz” prezentowany przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Zajęcia plastyczne kl.3b w ODK ,,Puchatek”

Dnia 6. 11. 2023r klasa 3b wraz z wychowawczynią Moniką Grządziel i Panią Elżbietą Malinowską wybrała się na zajęcia plastyczne do Osiedlowego Domu Kultury ,,Puchatek”.

Przyjęcie w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej.

7 listopada uczniowie klasy 1a i 1b naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej.

Wyjście do parku klas pierwszych.

Dnia 30 października br. wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni, klasy pierwsze udały się do miejskiego parku na wycieczkę.

SMACZNIE, ZDROWO I KOLOROWO

W ubiegłym tygodniu w klasie 1a było SMACZNIE, ZDROWO I KOLOROWO.