Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025.

Zapisy uczniów   trwają: od 1.03.2024r. do 15.03.2024r. w godz. od 7.30 do 16.00.  oraz od 9 maja do 16 sierpnia 2024 r. do godz. 16.00 w przypadku prowadzenia postępowania uzupełniającego.

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ZAPISUJEMY DZIECI URODZONE w 2018 r. (SZEŚCIOLATKI)

Przy zapisie dziecka należy wypełnić następujące załączniki:

1) Karta zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku.

2) Karta informacji niezbędnych do aktywacji konta rodzica/ opiekuna i ucznia w dzienniku elektronicznym.

Dokonując zapisu należy dodatkowo przedłożyć odpis aktu urodzenia dziecka lub dowód osobisty dziecka.

Wnioski o przyjęcie dziecka dostępne są w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły w zakładkach: Rekrutacja. Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Sanoka w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym

Informacja Burmistrza Miasta Sanoka  dot. rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Załącznik nr 1-Karta zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku

Załącznik-nr 3 - Karta aktywacji konta w dzienniku elektronicznym ucznia