Rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego
w Sanoku ogłasza zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zapisy uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły trwają: od 1.03.2024r. do 14.03.2024r.
w godz. od 7.30 do 15.00.

DO KLASY PIERWSZEJ ZAPISUJEMY DZIECI URODZONE w 2017 r. (siedmiolatki)

Wzór wniosku i wszystkie niezbędne załączniki dostępne są poniżej oraz w sekretariacie szkoły.

Przy zapisie dziecka należy wypełnić następujące załączniki:

1) Karta zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku.

2) Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej.

3) Karta informacji niezbędnych do aktywacji konta rodzica/ opiekuna i ucznia w dzienniku elektronicznym.

Dokonując zapisu należy dodatkowo przedłożyć odpis aktu urodzenia dziecka lub dowód osobisty dziecka.

Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym w terminie:
od 18.03.2024 r. do 22.03 2024 r. do godziny 15.00 oraz od 9 maja do 16 sierpnia 2024 r. do godz. 15.00 w przypadku prowadzenia postępowania uzupełniającego.

Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci gdy szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami.

Wnioski o przyjęcie dziecka dostępne są w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły w zakładkach: Rekrutacja. Rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Sanoka w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym

Informacja Burmistrza Miasta Sanoka  dot. rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Załącznik nr 1-Karta zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku

Załącznik nr 2 Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej