Mikołajki w Rzeszowie

6 grudnia, czyli mikołajki można spędzić w kinie.

Uczniowie klas 6a i 6b wraz z opiekunami: p. A. Czech, K. Toczek, M. Sądelską i K. Marciniakiem wczesnym rankiem wyjechali do Rzeszowa. W kinie Helios obejrzeli amerykański film fantastycznonaukowy „ Czarna Pantera:Wakanda w moim sercu”. Akcja, kostiumy oraz wspaniałe plenery filmowe dostarczyły nie lada emocji uczestnikom wyprawy. Po projekcji Ryana Coogler’a przyszedł czas na dalszą część atrakcji tego dnia. Najpierw obiad w wybranych i ulubionych restauracjach, a później sporo czasu spędzonego w Empiku. Prawie nikt nie wracał z pustymi rękami. Książki i inne atrakcyjne zakupy poczynione w popularnej księgarni stanowiły sympatyczny dodatek mikołajkowej przygody. Pasjonaci X muzy byli zadowoleni, bo produkcja spełniła ich oczekiwania, a sama wycieczka umożliwiła integrację z rówieśnikami.
Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy sprawili swoim dzieciom taki piękny podarunek z okazji św. Mikołaja.

Monika Sądelska