II Koncert z okazji Dnia Matki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku – eliminacje 2024.

Artystyczna estrada Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, oraz Studio Piosenki Dziecięcej Kapibara, serdecznie zapraszają na eliminacje do II Koncertu z okazji Dnia Matki.

Na muzycznej scenie zaprezentują się uzdolnione muzycznie uczennice naszej Szkoły, dedykując występy  swoim  mamom z okazji ich pięknego święta.

Zapraszamy na przesłuchania wstępne, które odbywają się w godzinach pracy biblioteki szkolnej. Zgłoszenia u pana Marka Dzioka.

UWAGA !!! Na przesłuchania należy przygotować dwie dowolnie wybrane piosenki, dostosowane do wieku, możliwości i warunków głosowych wykonawcy. Ilość osób zakwalifikowanych do majowego koncertu jest ograniczona,/max.15 występujących/, dlatego proszę o jak najlepsze przygotowanie się do przesłuchań wstępnych.

Kierownik muzyczny  Koncertu

Marek Dziok

Organizatorzy Koncertu:

- Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku

- Prowadzenie: Krystyna Stec – Lenart

- Realizacja dźwięku: Marek Dziok, Jakub Jakubowicz

- Scenografia: Bożena Obławska

- Oświetlenie: Daniel Szczupak SDK oraz  MGOKiS w   Zagórzu

- Obsługa medialna: Tomasz Pietranowicz /VIDEO- TOM/

- Muzyka, przygotowanie wokalne oraz kierownictwo  artystyczne Marek Dziok.