Studio Piosenki Dziecięcej „Miss Kapibara” w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku.

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw uzdolnionej muzycznie grupie dzieci powstało w naszej szkole Studio Piosenki Dziecięcej o wdzięcznej nazwie Miss „Kapibara”.

W skład zespołu wchodzą uzdolnione uczennice klas czwartych i trzecich naszej szkoły.  Dziewczynki mają już za sobą doświadczenia sceniczne,  ponieważ to właśnie one uczestniczyły i współtworzyły wraz z p.  Markiem Dziokiem koncerty muzyczne takie jak „Koncert marzeń”, Koncert z okazji Dnia Matki, festiwale Kolęd i Pastorałek. Przygotowania do każdego występu muzycznego wymagają wiele pracy i zaangażowania za równo ze strony organizacyjnej, jak i tworzących widowisko dzieci. Krótki występ na scenie i radosne brawa publiczności okupione są ciężką pracą podczas prób, oraz wieloma wyrzeczeniami mówi pan Marek, założyciel Studia „Miss Kapibara” w SP 4.  …”Dostrzegłem olbrzymią pasję w tych fantastycznych dzieciach”… Realizują ją poprzez naukę, radość i zabawę. Studio Piosenki Dziecięcej Miss „Kapibara” które tworzą  w obecnym składzie „markowe” gwiazdeczki, jest otwarte dla wszystkich dzieci pragnących rozwijać swoje muzyczne pasje do śpiewania. Wystarczy przyjść do p. Marka. Muzyk, aranżer, instrumentalista, kompozytor wielu piosenek nie tylko dla dzieci zaprasza. Magicznym miejscem jest biblioteka szkolna w SP 4.  Obecnie w studiu pracujemy nad nową wersją „Piosenki o Sanoku” napisanej przed laty przez pana Marka. Miss „Kapibara” przypomni ją już wkrótce mieszkańcom naszego miasta w nowej wersji. Niebawem również wywiad z dziewczynkami z zespołu Miss Kapibara i teledysk „Piosenki o Sanoku”. 2024.  Tymczasem dedykacja od p. Marka dla Miss Kapibar…..  Piosenka. Zapraszam.

Marek Dziok

MAREK DZIOK 2022