Wyniki świetlicowego konkursu recytatorskiego „Poeci dla Dzieci”

W tygodniu poprzedzającym ferie zimowe w świetlicy szkolnej odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Poeci dla Dzieci”.

Wszyscy uczestnicy – dzieci uczęszczające do naszej świetlicy – pięknie  deklamowali wiersze najpopularniejszych polskich twórców literatury dziecięcej,  między innymi: J. Tuwima, J. Brzechwy, D. Wawiłow. Dzieci ujawniły swoje aktorskie zdolności: pięknie recytowały wiersze pamiętając o właściwej intonacji i artykulacji. Jury nie miało łatwego zadania przy wyłonieniu zwycięzców spośród tylu zdolnych uczestników. Miło nam poinformować,że laureatami konkursu zostali:

W kategorii klas I:

Miejsce I: Tymon Wiśniewski kl 1a

Miejsce II: Julian Lech kl. 1a

Miejsce III: Karolina Skuza kl. 1a

W kategorii klas II:

Miejsce I: Julia Owsiany kl. 2b

Miejsce II: Magdalena Lorenc kl. 2b

Miejsce III: Lena Ciętak kl. 2a

W kategorii klas III:

Miejsce I: Milena Bieda kl. 3a

Miejsce II: Liliana Krowiak kl. 3a

Miejsce III: Alan Bąk kl. 3b

Wyróżnieni:

Ochała Klara kl.2a

Stadnik Marlena kl. 2a

Skórka Eryk kl. 2b

Pypeć Maja kl.1a

Ryfa Szymon kl.1a

Tokarski Olaf kl. 1a

Laureatom gratulujemy i zachęcamy do licznego udziału w świetlicowych konkursach.

Beata Skorus

Ewelina Pielech