Jesienne konkursy rozstrzygnięte

W dniu  24 listopada zostały uroczyście rozstrzygnięte dwa konkursy plastyczne „KAPELUSZ PANI JESIENI” oraz ,, BARWY JESIENI”, do których przystąpili chętni uczniowie klas I - III.

Konkurs ,, Kapelusz Pani Jesieni” cieszył się olbrzymim zainteresowaniem dzieci. Otrzymaliśmy 32 prace konkursowe. Prace zostały ocenione na podstawie kryteriów: estetyka, oryginalność, pomysłowość wykorzystania różnorodnych materiałów. Komisja powołana do wyłonienia zwycięzców miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo pomysłowe oraz wymagały ogromnego zaangażowania i kreatywności. Jury konkursu jednomyślnie postanowiło, że wszystkie prace zostaną wyróżnione za  ciekawe pomysły i piękne wykonanie.
 Podczas uroczystości Pan Dyrektor podziękował uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie
i ogromny wkład pracy w wykonanie przepięknych jesiennych kapeluszy. Również docenił uczniów biorących udział w konkursie ,, Barwy Jesieni” za ich kreatywność, artystyczny talent i ciekawie ujęty temat.  Następnie wręczył nagrodzonym dyplomy i upominki.

Wyniki konkursu ,,Kapelusz Pani Jesieni”:

I miejsce:

Łucja Bojeczko

Łukasz Buczek

Alan Bąk

Wszystkim zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY, oraz  dziękujemy za udział
w konkursie!

Elżbieta Malinowska