30 Akcja Sprzątanie Świata

W tym roku ogólnoświatowa akcja nosi nazwę „Sprzątanie świata łączy ludzi”. Z tej okazji chcemy zaprosić uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia ukazującego w jaki sposób segregujecie śmieci i dbacie o porządek we własnym miejscu zamieszkania.

Sprzątając pokój, mieszkanie, dom lud podwórko stajemy się częścią społeczności światowej, która czynnie uczestniczy w dbaniu o naszą planetę.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mailowy: p.olejarczyk.p@gmail.com

W tytule e-maila prosimy o dopisek „Sprzątanie Świata”, imię i nazwisko oraz klasa

Ostateczny termin przesyłanych zdjęć: 06.10.2023

Zaangażowane uczennice i zaangażowani uczniowie otrzymają oceny bardzo dobre. Uczniowie klas IV z przyrody natomiast uczniowie z klas V-VIII z jednego z czterech przedmiotów do wyboru: chemii, fizyki, biologii lub geografii