Witajcie wakacje.

23 czerwca nadszedł dzień z pewnością wyczekiwany przez wielu uczniów.

Tego dnia wybrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wakacje. Cała społeczność szkolna zgromadziła się, aby pożegnać mijający rok szkolny. Przybyli uczniowie wraz z rodzicami. Pedagodzy, wychowawcy, pracownicy szkoły również nie kryli radości, jaką dostarcza ten dzień. Wszyscy zostali uroczyście powitani przez Dyrektora Szkoły- Pana Marka Wojtowicza, który podziękował za pracę i życzył wspaniałego wypoczynku. Klasa 5a pracująca pod opieką pań: Olgi Gruber- Majdosz oraz Eweliny Hryszko z kolei wprowadziła publiczność w wyśmienity nastrój. Piosenki i zabawne scenki sytuacyjne odzwierciedliły uczniowskie nastroje. Po akademii odbyły się spotkania z wychowawcami, którzy wręczali świadectwa, żegnając się na okres dwóch miesięcy ze swymi podopiecznymi.
Wszystkim życzymy jeszcze raz bezpiecznego i niezapomnianego wypoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu.

Monika Sądelska