Srebro dziewcząt i brąz chłopców podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej

W dniu 5 czerwca na stadionie MOSiR w Stalowej Woli przeprowadzono Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej.

W zawodach wystartowało 14 drużyn dziewcząt i 20 zespołów w kategorii chłopców.

Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Julia Gunia, Aleksandra Gerczak, Łucja Mrugała,  Lena Wisłocka, Julia Łagożny, Aleksandra Lip, Natalia Filipowicz, Maja Wojtanowska, Judyta Szybka, Oktawia Bochnak, Marzena Olejarczyk, Emilia Grega, Amelia Ruszel zajęła znakomite drugie miejsce uzyskując 1108 punktów.

Chłopcy w składzie: Jakub Ostrowski, Ksawery Pajestka, Tomasz Milczanowski, Kamil Wiejowski, Patryk Stadnik, Szymon Starzak, Oliwier Bobak, Maksymilian Kochan, Paweł Kot, Albert Janusz, Dawid Lezczyk, Adrian Wojnar zajęli bardzo dobre trzecie miejsce uzyskując 1113 punktów.

Idealne warunki pogodowe sprzyjały uzyskiwaniu wielu bardzo dobrych rezultatów w poszczególnych konkurencjach, podczas których padło sporo rekordów życiowych oraz rekordów szkoły.

Indywidualnie najlepiej z naszej szkoły wypadła Maja Wojtanowska, która

w skoku w wzwyż zdobyła 142punkty, natomiast wśród chłopców Paweł Kot, który w tej samej konkurencji zdobył 119 punktów.

Obydwie drużyny zasługują na ogromne brawa za wielką chęć walki

i determinację.

Opiekunem drużyny dziewcząt był Pan Ryszard Długosz, a drużyny chłopców Pan Marcin Zapał