Konkurs Pięknego Czytania

W Świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów, kształtowanie pięknego czytania oraz stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności.

Do konkursu przystąpiło 16 uczniów klas I- III. Pierwszoklasiści czytali fragmenty „Jak Wojtek został strażakiem”, uczniowie klas drugich „ Drzewo do samego nieba”, a najstarsi, trzecioklasiści „ Puc, Bursztyn i Goście”.

Jury w składzie p. Grażyna Piotrowska i p. Ewa Wolańska oceniały płynność, staranność, wyrazistość i interpretację przedstawionych tekstów.

Laureatami Konkursu Pięknego Czytania w kategorii klas I zostali: ŁucjaBojeczko 1b i Karol Klimowicz 1b, wśród uczniów klas II: Liliana Krowiak 2a, Alicja Magusiak 2b, Milena Bieda 2a, natomiast spośród uczniów klas III: Lena Bojeczko 3b.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Wolańska