PIELGRZYMKA DZIĘKCZYNNA ZA DAR I KOMUNII ŚWIĘTEJ

1  czerwca 2023 wraz uczniami klas trzecichSzkoły Podstawowej nr 4 oraz nr 9 i kadrą nauczycieli, udaliśmy się na Pielgrzymkę dziękczynną za dar I Komunii Świętej do Kalwarii Pacławskiej.

Tam uczestniczyliśmy w ofierze Mszy Świętej, a także obejrzeliśmy panoramę granicy polsko-ukraińskiej. Po zjedzeniu obiadu udaliśmy się do Przemyśla, gdzie weszliśmy na Kopiec Tatarski, a później bawiliśmy się na torze saneczkowym. Po zakończonej zabawie udaliśmy się do Krasiczyna na zwiedzanie zabytkowego zamku Krasickich. Czas zwiedzania umiliło nam jedzenie królewskich lodów. Ostatnim punktem programu było ognisko przy kościele w Krasiczynie oraz gry i zabawy na boisku. Dziękujemy Panu Bogu, że udało się nam szczęśliwie przeżyć tą pielgrzymkę. Dziękuję paniom wychowawczyniom klas trzecich – p. Krystynie Stec-Lenart i p. Elżbiecie Malinowskiej za poświęcony czas i wkład, aby Dzień Dziecka, który również obchodziliśmy tego dnia był dla naszych uczniów szczególnie mile zapamiętany.

Ks. Karol Leń