Zawody sportowe w Świetlicy

W dniu 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka dzieci uczęszczające do Świetlicy Szkolnej wzięły udział w zawodach sportowych pod hasłem „Trzymaj formę”  w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego. Celem programu jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży trwałych nawyków prozdrowotnych między innymi aktywności fizycznej.

Świetliczaki rywalizowały w kategoriach wiekowych klas I, II i III. Dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności biegowe z pałeczką sztafetową czy rzucanie do celu woreczkami. Zabawa była niezwykle emocjonująca, uczestnicy mogli liczyć na doping kolegów. Nie było wygranych i przegranych, liczyła się wspólna zabawa.

Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Czech za zorganizowanie atrakcyjnych i emocjonujących konkurencji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zespół Wychowawców Świetlicy