Dwie wygrane drużyny SP 4 podczas Powiatowej Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

W dniu 19 maja na sanockim stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach Igrzysk Młodzieży została rozegrana Szkolna Liga Lekkoatletyczna, podczas której można było obejrzeć zawodników startujących w czterech blokach lekkoatletycznych czyli w sprintach, w biegach wytrzymałościowych, w rzutach oraz w skokach.

W zawodach w kategorii dziewcząt wzięły udział cztery szkoły natomiast w kategorii chłopców rywalizowało pięć szkół. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych  reprezentacja naszej drużyny  dziewcząt i chłopców startowała z wielkim zaangażowaniem i determinacją zajmując pierwsze miejsca, które dały im awans do Finału Wojewódzkiego.

Dziewczęta w składzie: Julia Gunia, Aleksandra Gerczak, Łucja Mrugała, Lena Wisłocka, Julia Łagożny, Aleksandra Lip, Maja Wojtanowska, Judyta Szybka, Oktawia Bochnak, Marzena Olejarczyk, Emilia Grega, Amelia Ruszelzdobyły łącznie 1112 punktów.

Chłopcy w składzie: Jakub Ostrowski, Ksawery Pajestka, Tomasz Milczanowski, Kamil Wiejowski, Patryk Stadnik, Szymon Starzak, Oliwier Bobak, Maksymilian Kochan, Paweł Kot, Albert Janusz, Dawid Leszczyk, Adrian Wojnar zdobyli łącznie 1071 punktów.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na finale wojewódzkim, który odbędzie się w Stalowej Woli.

Opiekunami drużyn byli Ryszard Długosz oraz Marcin Zapał.