Sukces Emilki

Emilia Mika, uczennica kl. 6b, została laureatką w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas 5 i 6 organizowanym od lat przez SP1 w Sanoku.

Konkurs ten objętyjest patronatem Burmistrza Sanoka i umieszczony na liście konkursów, które można wpisać na świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, dzięki czemu można uzyskać dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich. Do pierwszego etapu przystąpiło ponad 130 uczniów z całego powiatu, do drugiego zakwalifikowało się 56, a laureatami zostało tylko 4. Tym większy sukces Emilki. Uroczyste podsumowanie wyników i wręczenie nagród, w obecności m. in. pana Burmistrza Grzegorza Korneckiego, pani Dyrektor SP 1, odbyło się 3 kwietnia 2023r.Emilce gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych.

Krystyna Bukowska