Świetlicowe powitanie Wiosny

30 marca 2023 w Świetlicy Szkolnej odbyło się przedstawienie „Witaj wiosno” przygotowane przez dzieci z klas 1-3 pod kierunkiem wychowawczyń p.J. Kozłowskiej, p. E. Wolańskiej i p. E. Pielech.

Świetliczaki piękną recytacją i śpiewem przegoniły zimę i powitały wiosnę. Młodzi aktorzy przebrani za owady i kwiaty -zwiastuny wiosny oddali piękno budzącej się do życia przyrody. Nie zabrakło także Pani Wiosny oraz Wiatru, Słońca i Deszczu, bez których wiosenne kwiaty nie mogły by zakwitnąć. Występ został nagrodzony gromkimi brawami zgromadzonej publiczności wśród której był m.in. Pan Dyrektor Marek Wojtowicz.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z inscenizacji.

Ewelina Pielech