Międzyświetlicowy konkurs recytatorski ,,Radosne wierszowanie"

27 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbył się Konkurs Recytatorski ,,Radosne wierszowanie".

Celem konkursu było popularyzowanie twórczości znanych polskich poetów, rozwijanie zdolności i umiejętności recytatorskich dzieci, a także zainteresowanie uczniów czytaniem poezji. W konkursie wzięły udział dzieci z klas 1-3 ze wszystkich sanockich szkół podstawowych.

Naszą świetlicę reprezentowały:

- Lena Bojeczko kl. 3b z wierszem "Ptasie plotki" Jana Brzechwy

- Jagna Mroczka kl. 3b z wierszem "Wiosenne porządki" Jana Brzechwy.

Na miejscu spotkaliśmy się z miłym i sympatycznym przyjęciem przez Gospodarzy, znakomitą organizacją oraz świetną atmosferą.  Nasze uczennice doskonale przygotowały się do występu i pięknie zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie. Lena Bojeczko zdobyła wyróżnienie, natomiast Jagna Mroczka otrzymała dyplom za udział w konkursie. W nagrodę dziewczynki otrzymały drobne upominki. Gratulujemy występów i życzymy sukcesów w następnych konkursach!

Jolanta Kozłowska