Sukcesy naszych uczniów w konkursach z języka angielskiego

Miło nam przekazać informacje o kolejnych sukcesach  naszych uczniów.

Uczeń klasy 8b Franciszek Pietrow zajął II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Języku Angielskim „BRITISH OR AMERICAN”pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka,którego uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród miało miejsce 24 lutego. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku już po raz XXIII, a w tegorocznym finale udział wzięło 61 uczniów z całego powiatu.

A już kilka dni później otrzymaliśmy informację o sukcesie uczennicy klasy 6b. Emilia Mika zdobyła tytuł Laureata w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Klas 5 i 6 organizowanym przez nauczycieli j. angielskiego Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. W poprzednim roku szkolnym, Emilka została finalistką tego samego konkursu.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Magda Pietrow