Szkolna Izba Regionalna w gronie „ Projektantów edukacji”

Miło nam poinformować, iż  Izba Regionalna  działająca przy naszej szkole  otrzymała Certyfikat za udział w ogólnopolskim konkursie „Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu”, do którego został zgłoszony nasz projekt  „Z tradycją ku przyszłości”.

„Projektanci edukacji” to inicjatywa gromadząca wokół siebie nauczycieli i uczniów wykazujących się inwencją i zaangażowaniem, lubiących aktywny rozwój, współpracę w grupie oraz zdobywanie wiedzy i umiejętności w niestandardowy sposób. Niezwykle cieszy nas, iż  znaleźliśmy się w  ogólnopolskim gronie placówek promujących pracę metodą projektów oraz wspierających młodzież w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych. Działania w ramach projektu weszły w kolejną fazę realizacji, która trwać będzie do kwietnia.

Wszystkich, którzy mają ochotę zawitać w gościnne progi naszej Izby, jak zawsze serdecznie zapraszamy.

Opiekunki Izby Regionalnej Magdalena Piecuch i Edyta Szewczyk