Będziemy czytać więcej książek!

Wtorkowa wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej była nie tylko doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą placówki.

Umożliwiła nam również zapisanie się do biblioteki i korzystanie w przyszłości  z bogatego księgozbioru.
Trzeba przyznać, że ilość książek zgromadzonych w poszczególnych działach, a także w czytelni, wprawiła wielu z nas w ogromne zdumienie. Radość dopełniał fakt, że każdą z nich można było dotknąć, obejrzeć, „sprawdzić”. Ponadto nauczyliśmy się, w jaki sposób korzystać z elektronicznej bazy danych i co zrobić, gdy na przykład chcemy zarezerwować  sobie dany egzemplarz online. Długo nie chcieliśmy opuszczać tego miejsca, bo czuliśmy się wyśmienicie i chcieliśmy zobaczyć jak najwiecej.

Monika Sądelska
Edyta Szewczyk