Obsesja błękitu

16 lutego klasa 7a postanowiła wziąć udział w lekcji muzealnej zorganizowanej w BWA.

Obecnie można oglądać wystawę Sebastiana Brożyny „Obsesja błękitu”. Tego dnia powitał nas p. Tomek Mistak, który najpierw opowiedział nam o twórczości artysty i prezentowanych obrazach. Później był czas dla nas na przyjrzenie się błękitnym dziełom. Rozmawialiśmy, wymienialiśmy się komentarzami i porównywaliśmy swoje spostrzeżenia. Następnie przyszedł czas na rozmowę z p. Tomkiem i znów usłyszeliśmy wiele ciekawostek dotyczących wystawy. Wspaniałym dopełnieniem spotkania było zaproszenie do atelier artysty. Tak, tak- obejrzymy już wkrótce pracownie Tomka Mistaka.
Poza tym, aby tradycji stało się zadość, poszliśmy z paniami M. Sądelską i Eweliną Kitą zjeść pyszne pączki.

Monika Sądelska