Apel podsumowujący I semestr

Pierwszy semestr roku szkolnego 2022/2023 to już historia, dlatego spotkaliśmy się, by podsumować efekty wytężonej pracy uczniów i nauczycieli.

Mimo, że koniec roku wydaje się być odległy, to niektórzy uczniowie od września z wielkim zapałem pracują na swój czerwcowy sukces. Pan Dyrektor Marek Wojtowicz oraz Pan Wicedyrektor Rafał Dobosz, najlepszym pogratulowali dobrych wyników, a przede wszystkim pracy wkładanej w zdobywanie wiedzy.

Jak zawsze, godnie reprezentowaliście naszą szkołę, osiągając wiele sukcesów, zdobywając nagrody i wyróżnienia w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych. Coroczny apel to również okazja do wyróżnienia uczniów, którzy mogą pochwalić się najwyższą frekwencją. Wymienione osoby otrzymały gratulacje z rąk Pana dyrektora i wicedyrektora oraz gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek.

Pamiętajcie: nieważne, czy ktoś jest trochę zdolny, czy szczególnie uzdolniony. Każdy powinien rozwijać swoje zdolności. Warto inwestować swój czas i wysiłek, widząc cel, do którego zmierzamy.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w następnym semestrze!

Jolanta Kozłowska