Witamy w murach naszej szkoły

Aby przyszli nasi uczniowie mogli poznać szkołę, a rodzice  przekonać się, jaką ofertę edukacyjną przygotowało SP4, zorganizowaliśmy Dzień Otwarty.

Zespół ds. promocji zadbał o to, by wszyscy pedagodzy mieli możliwość zaprezentować swe pomysły. Nie zabrakło więc  matematyków, historyków, polonistów, językoznawców, biologów, chemików, muzyków, nauczycieli wychowania fizycznego, nauczycieli wspomagających i pań pracujących z najmłodszymi uczniami w nauczaniu zintegrowanym. Również panie psycholog, pedagog , a także te opiekujące się świetliczakami służyły swoją pomocą. Szczegółowych informacji dotyczących zapisu do szkoły udzielała Sekretarz Szkoły. Starsi uczniowie z kolei wspaniałe spisali się w roli przewodników, uczestników doświadczeń czy też sportowców prezentujących zdolności.
Mamy nadzieję, że wszystkie atrakcje zachęciły do powrotu w mury szkoły z dniem pierwszego września.

Monika Sądelska