E-kartka Bożonarodzeniowa

Dnia 5 stycznia 2023 r. uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu III międzyszkolnego konkursu plastyczno-informatycznego „E-kartka  BOŻONARODZENIOWA”, organizowanego przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 w Sanoku.

Konkurs ten objęty jest patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Do konkursu przystąpili uczniowie klasy 3a i 2a wykonując pracę w programie Paint o tematyce świątecznej. Praca Wiktora Gagatko-ucznia kl.3a zajęła II miejsce. Na wyróżnienie zasłużyły prace: Mai Nowak-uczennicy kl.3a i Zuzanny Krawiec-uczennicy kl.2a. Nagrody, dyplomy i podziękowania wręczał burmistrz ds. oświaty – Pan Grzegorz Kornecki  wraz z dyrektorem szkoły – Panią Ewą Chudziak.
Serdecznie gratulujemy naszym nagrodzonym uczniom!!!

Krystyna Stec-Lenart