Śladami choinek .

Ponieważ pierwsze spotkanie w Nowym Roku odbyło się jeszcze w atmosferze świątecznej, gdy ulice miast pełne są pięknych ozdób , a witryny sklepowe przyciągają wzrok, udaliśmy się do centrum, aby posłuchać o tradycji przyozdabiania miast.

Jednocześnie postanowiliśmy odszukać jak najwiecej choinek zlokalizowanych w różnych częściach Sanoka.
Pierwsze z drzewek znajdowało się przy placu partnerskim miast i tutaj wysłuchaliśmy krótkiego wykładu. Później w rynku odbyła się mini sesja fotograficzna, kiedy to posłużyliśmy się zabawnymi rekwizytami zmieniającymi nieco wygląd:). W pobliżu kościoła franciszkańskiego znajduje się piękna szopka, toteż nadarzyła się wspaniała okazja posłuchać o św. Franciszku, Greccio i tradycji szopki. Ponadto podglądaliśmy piękne wystawy. A mijanych choinek nie sposób było zliczyć.
Nasze plany na kolejne zajęcia zapowiadają się fantastycznie, wiec czekamy na Was i zapraszamy!

Monika Sądelska
Edyta Szewczyk