Jasełka w Świetlicy

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

19 grudnia dzieci uczęszczające do Świetlicy Szkolnej wzięły udział w Jasełkach, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Dzieciątko Jezus. Scenki z życia Nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatane były pięknym śpiewem kolęd, które wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez zaproszonych nauczycieli i kolegów ze świetlicy.

Dziękujemy również za obecność Panu Dyrektorowi Markowi Wojtowiczowi.

W atmosferze Bożego Narodzenia pozostaliśmy dłużej, ponieważ po Jasełkach odbył się koncert kolęd. Dzieci pięknie śpiewały i grały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Jasełek i koncertu kolęd.

Zespół Wychowawców Świetlicy