Bajkowa rewia na lodzie

4 kwietnia uczniowie klasy 4a i 4b mieli okazję uczestniczyć w niecodziennym widowisku -rewii na lodzie zatytułowanej „Niezwykłe  przygody Sindbada Żeglarza”, podczas której zespół zawodowych łyżwiarzy, cyrkowców i aktorów dał niezapomniany popis swoich umiejętności oraz profesjonalizmu, oczarowując widzów inną formą adaptacji znanej baśni Bolesława Leśmiana.

Opowieść o przygodach Sindbada w wykonaniu „Magic Story On Ice to niesamowite widowisko- teatr na lodzie, z przepiękną scenografią, ruchomymi dekoracjami, baśniowymi kostiumami i wspaniałą muzyką. To historia pełna wartkiej akcji i humoru, wzbogacona o ciekawe efekty laserowe, świetlne i pirotechniczne.

Teatr, niewątpliwie odmienny od tych, które uczniowie mieli okazję oglądać wcześniej, zachwycił i oczarował. Warto było się wybrać na tak niezwykłą „lodową sztukę”.

Uczniowie klas 4 wraz z wychowawczyniami