Za nami drugi etap I Rejonowego Konkursu Wiedzy o Księdzu Zdzisławie Jastrzębiec Peszkowskim

W dniu 7 marca odbył się II etap I edycji Rejonowego Konkursu Wiedzy o Księdzu Zdzisławie Jastrzębiec Peszkowskim. Oficjalną część konkursu otworzył Dyrektor p. Marek Wojtowicz, który serdecznie powitał młodzież i ich opiekunów oraz przedstawiła komisję konkursową w składzie: p. Krystyna Chowaniec, p. Iwona Barszczewska-Menio i ks. Karol Leń.

W konkursie brało udział 13 zakwalifikowanych uczniów szkół podstawowych z Sanoka i rejonu, którzy zmagali się z pytaniami dotyczącymi życia i działalności księdza Zdzisława Peszkowskiego.

Po części konkursowej i słodkim poczęstunku uczestnicy wraz z nauczycielami udali do Izby Pamięci Księdza Zdzisława Peszkowskiego, której kustoszem jest p. Krystyna Chowaniec.

Wyniki Konkursu Plastycznego i Wiedzy zostaną ogłoszone 9 kwietnia podczas uroczystego Finału, na który serdecznie zapraszamy.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!

Iwona Barszczewska-Menio

Joanna Šlapàk