UCZESTNICY OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH W GOŚCINNYCH PROGACH NASZEJ SZKOŁY

22 lutego w naszej szkole mieliśmy wyjątkowych gości. Byli to uczniowie i ich opiekunowie z  ponad 30 szkół podstawowych, którzy przybyli do nas w związku z drugim etapem Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. Półfinał zorganizowano przy współudziale Parafii Chrystusa Króla w Sanoku i Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. W tym roku uczestnicy zmagali się z pytaniami dotyczącymi Błogosławionej Rodziny Ulmów.

W czasie oczekiwania na wyniki konkursu, uczniowie zwiedzili Izbę Regionalną, w której podziwiali eksponaty związane z przeszłością Sanoka i okolic, a także odwiedzili Izbę Pamięci Szkoły, gdzie została im przybliżona sylwetka wielkiego sanoczanina księdza Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.

Mamy nadzieję, że młodzież będzie miło wspominać czas spędzony w naszych gościnnych progach.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Opiekunki Izby Regionalnej i Izby Pamięci Szkoły