ŁAMANIE GŁOWY!

Tegoroczna zima nie pozwala dzieciom na spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Muszą sobie znaleźć zajęcie na długie, zimowe wieczory. Dobrym pomysłem jest rozwiązywanie różnego rodzaju łamigłówek, krzyżówek, rebusów  czy tez innych zadań, które pozwolą na mile spędzenie czasu, ale i na trening naszego mózgu. Dzisiaj, tj 22 lutego chętni uczniowie klas 3 wzięli udział w Quizie krzyżówkowo- zagadkowym , by sprawdzić się w rozwiązywaniu różnych zadań: wykreślanek, wyszukiwarek, rebusów, sudoku, krzyżówek i zagadek. Dwie uczennice; Milena Bieda z kl.3a i Kamila Baranowska z kl.3b wyśmienicie poradziły sobie z wszystkimi zadaniami, zdobywając maksymalna liczbę punktów,  a tym samym uzyskały 1 miejsca w Quizie. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Zegarska z kl.3a, a trzecią lokatę uzyskał Aleksander Malec z kl.3a. Na wyróżnienie zasłużyli uczniowie: Majka Lech, Karolina Mrugała i Wiktoria Makowska- uczennice z kl.3b. Wszystkim uczestniku Quizu gratulujemy!

Mariola Nabywaniec

Mariola Kuczer-Burnatowska