Pasowanie na ucznia

Dnia 19 października br. uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły.

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli również Rodzice i rodzeństwo pierwszoklasistów. Ważną częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Po ślubowaniu Pan Dyrektor Marek Wojtowicz dokonał aktu pasowania na ucznia, dotykając dużym ołówkiem ramienia każdego pierwszoklasisty. Następnie nadszedł czas na występ artystyczny pierwszaków, przygotowany pod kierunkiem wychowawców: Pani Krystyny Stec-Lenart oraz Pani Anety Ogrodnik-Petryłka. Po części oficjalnej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz zakładki do książek, przygotowane przez Samorząd Uczniowski.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Krystyna Stec Lenart