Konkurs wiedzy o Patronie szkoły dla klas 4

Wzorem lat ubiegłych z okazji Dnia Patrona w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o ks. Zdzisławie Jastrzębiec Peszkowskim dla uczniów klas 4. Jego tegoroczna odsłona miała nieco inny charakter niż w latach poprzednich, gdyż nie był to konkurs drużynowy, a indywidualny.

Zmagania konkursowe poprzedziła projekcja filmów oraz prezentacji multimedialnej poświęconej życiu i działalności ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego, jak również krótka pogadanka przygotowana przez wychowawczynie klas czwartych. Konkurs wzbudził wiele emocji, uczniowie niezwykle aktywnie uczestniczyli w nim, odpowiadając na przygotowane dla nich pytania.

Laureatami tegorocznego współzawodnictwa zostali : Anastazja Zych z klasy 4a, Wiktor Gagatko z klasy 4a, Lena Bojeczko z klasy 4b i Karolina Pelc z klasy 4b. Zwycięzcy zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki.

Wychowawczynie klas czwartych

Magdalena Piecuch i Edyta Szewczyk