„FIZYKA W OBIEKTYWIE” – KONKURS FOTOGRAFICZNY

wszystkich Uczniów klas siódmych i ósmych
do wzięcia udziału w konkursie fizycznym
FIZYKA W OBIEKTYWIE”.

Codziennie jesteśmy świadkami zjawisk fizycznych zachodzących w przyrodzie. Czemu ich nie uchwycić?

Wykonajcie ciekawą fotografię, opiszcie krótko zjawisko, które uwieczniliście na zdjęciu i weźcie udział w KONKURSIE.

Ze szczegółami konkursu możecie zaznajomić się czytając Regulamin zamieszczony poniżej.

Czekam na Wasze prace – organizator Agnieszka Mleczko

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Z FIZYKI

„FIZYKA W OBIEKTYWIE”

1. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów fizyką oraz wykształcenie umiejętności dostrzegania praw fizyki w otaczającym ich świecie.
  2. Konkurs skierowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej.
  3. Uczestnicy konkursu wykonują jedną fotografię zjawiska fizycznego występującego
    w przyrodzie.
  4. Minimalny rozmiar fotografii 10 cm x 15 cm, maksymalny – rozmiar A4.
  5. Na konkurs przyjmowane będą tylko prace autorskie (nie kopiowane z innych źródeł).
  6. Do zdjęcia należy dołączyć:
  • dane autora (imię i nazwisko, klasa);
  • opis zdjęcia (tytuł nadany przez autora);
  • opis sfotografowanego zjawiska fizycznego.
  1. Prace konkursowe należy złożyć organizatorowi konkursu – Agnieszce Mleczko.
  2. Termin składania prac: do 30 listopada 2023r.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo nieodpłatnej publikacji prac konkursowych na wystawie lub stronie szkoły. Prace stają się własnością organizatora konkursu. Dla autorów najlepszych prac są przewidziane nagrody oraz dyplomy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 15 grudnia2023r.