UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 DLA KLAS 8

Zakończenie edukacji w szkole podstawowej to ważna chwila dla każdego ucznia. Uroczystość miała miejsce 22 czerwca o godzinie 16:00. Po powitaniu rodziców, rady pedagogicznej oraz uczniów dyrektor szkoły Pan Marek Wojtowicz poprowadził ślubowanie. Następnie dyrektor poinformował, że prymusem szkoły została Maja Wojtanowska. Nagrody otrzymali uczniowie wyróżnieni oraz rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu klas i szkoły. Po wzruszającej akademii, w której były radość, uśmiech i łzy uczniowie udali się do swoich klas na poczęstunek. Od 18 rozpoczęła się długo oczekiwana dyskoteka. Po dyskotece uczniowie zgodnie poinformowali, że 8 lat nauki będą wspominać bardzo dobrze i z sentymentem.

Drodzy uczniowie ze strony dyrektorów i grona pedagogicznego mówimy do widzenia i życzymy powodzenia w szkole średniej.

Organizatorzy akademii:

Edyta Szewczyk