Apel podsumowujący osiągnięcia sportowe.

W dniu 15 czerwca br. odbył się apel podsumowujący osiągnięcia sportowe naszych uczniów w semestrze II.

Dyrektor szkoły Pan Marek Wojtowicz pogratulował uczniom tak licznych sukcesów i podziękował za godne reprezentowanie SP4 na arenie międzyszkolnej.

Prowadzący apel Pan Robert Ćwikła przedstawił zebranym wszystkie udane starty naszych uczniów w rywalizacji szkół podstawowych na szczeblu miasta, powiatu, rejonu, województwa, a nawet na arenie ogólnopolskiej. Rywalizowaliśmy zarówno w ramach Igrzysk Dzieci (klasy 2-6), jak i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). Uczniowie i nauczyciele obecni na apelu usłyszeli nazwiska wszystkich dzieci startujących w poszczególnych zawodach. Nagradzali ich głośnym okrzykiem „SP – 4”.

Aby zobrazować tak liczne sukcesy sportowe, w holu szkoły zorganizowano wystawę zdobytych pucharów i dyplomów.