CERTYFIKAT W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „PROJEKTANCI EDUKACJI”

Miło nam poinformować, że Izba Regionalna działająca przy naszej szkole, a wraz z nią i szkoła, otrzymały Certyfikaty „Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły 2023” za projekt realizowany w Izbie Regionalnej od października 2022r. do kwietnia 2023r. - „Z tradycją ku przyszłości”. W ten sposób znaleźliśmy się w ogólnopolskim gronie „Projektantów edukacji” czyli placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie kreatywności i umiejętności swoich uczniów, podchodzą do edukacji sposób nowoczesny,  są otwarte na uczniowskie inicjatywy, tworzą dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów, a dzięki pracy metodą projektu kształtują kompetencje i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym takie jak: współpraca, planowanie, odpowiedzialność, aktywny rozwój.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dziękujemy uczniom z klasy 5a i 4b biorącym udział w naszym projekcie za współpracę i zaangażowanie.

Informacje o naszej Izbie Regionalnej i jej działalności znajdują się na stronie szkoły w zakładce „ Izba Regionalna”

Opiekunki Izby Regionalnej Edyta Szewczyk i Magdalena Piecuch