Zaproszenie na wyścig kolarski ,,Orlen Wyścig Narodów"

Burmistrz Miasta Sanoka serdecznie zaprasza uczniów wraz z rodzicami do wzięcia udziału w  wyścigu kolarskim ,,Orlen Wyścig Narodów, który odbędzie się w dniu 28 maja 2023r.

Data: 28 maj 2023r.
Godzina startu: 9:50
Miejsce startu: Sanocki Rynek
Trasa przejazdu kolarzy przez Sanok: ul. Rynek, 3-go Maja, Kościuszki, Rymanowska, Krakowska, Okulickiego.

Wyścig kolarski to nie tylko emocjonująca rywalizacja, ale także doskonała okazja do promocji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród młodzieży. Pragniemy, aby nasi uczniowie mieli szansę doświadczyć atmosfery sportowego współzawodnictwa oraz czerpać inspirację z profesjonalnych umiejętności kolarzy.

Dlatego zachęcamy Państwa do   udziału w wyścigu. Będzie to doskonała okazja, aby wspólnie wspierać i dopingować zawodników. Wierzymy, że uczestnictwo w tym wyjątkowym wyścigu kolarskim dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń zachęci do aktywności  fizycznej oraz rozwijania sportowych pasji.