„DLA CIEBIE MAMO” Zaproszenie na Koncert!!!

Estrada Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku serdecznie zaprasza na Koncert z okazji Dnia Matki.

Na scenie zaprezentują się uzdolnione muzycznie uczennice naszej Szkoły, dedykując  występy przede wszystkim swoim, ale  i wszystkim mamom w przeddzień tego pięknego święta. Oprócz ciekawych interpretacji  piosenek, będą również inne artystyczne niespodzianki jak chociażby gościnny występ znanej i niezwykle utalentowanej młodziutkiej wokalistki Sary Niemczyk.

Serdecznie zapraszamy Rodziców, - oczywiście Mamy w roli głównej, nauczycieli uczących w naszej Szkole, ale również i nieaktywnych już zawodowo byłych pracowników SP 4.

Koncert będzie miał bardzo uroczysty charakter do czego już przyzwyczaili nas organizatorzy podobnych imprez odbywających się w naszej „czwórce”. Przy okazji w/w imprezy będzie prowadzona akcja charytatywna mająca bardzo szczytny cel.

Lenka, to 12 letnia dziewczynka, która jest uczennicą naszej szkoły. Choruje na poważną i podstępną

chorobę oczu, jak dotąd niezdiagnozowaną przyczynowo, która w przyszłości może prowadzić do

całkowitej ślepoty! Dziś Lena w prawym oku ma tylko poczucie światła i na co dzień widzi tylko lewym

okiem. Dzielnie walczy każdego dnia o to by jak najdłużej widzieć świat. Pomimo choroby zaraża

innych optymizmem i uśmiechem. Aby jej pomóc niezbędna jest natychmiastowa diagnostyka za

granicą, która da jej szansę na wyleczenie. Potrzebna kwota to 180.000 zł. Podczas koncertu zbierane

będą środki do puszek na ten szczytny cel.

TERMIN: czwartek 25 maja godź. 17.30

Organizatorzy Koncertu:

- Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku.

- Prowadzenie: Krystyna Stec – Lenart.

- Nagłośnienie: Marek Dziok, Jakub Jakubowicz.

- Scenografia: Ewa Magda /wraz z ekipą/.

- Oświetlenie: MGOKiS w Zagórzu dyr. Edward Mąka,

Daniel Szczupak SDK.

- Obsługa medialna: Sanockie Korso /transmisja online/   Tomasz  Pietranowicz./Foto – Video/.

- Przygotowanie wokalne, oraz kierownictwo muzyczne: Marek Dziok.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!