WIRTUALNA WYSTAWA PRAC KONKURSOWYCH „Katyń – od kłamstwa ku prawdzie”

Katyń – od kłamstwa ku prawdzie” to tytuł naszej nowej wystawy wirtualnej, na którą składają się prace konkursowe uczniów poświęcone tematyce katyńskiej. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie lapbooków, czyli pewnego rodzaju teczek z  informacjami, ciekawostkami i własnymi rysunkami na temat Katynia. Mimo trudnego tematu młodzież licznie wzięła udział w konkursowych zmaganiach, wykazując się kreatywnością, wrażliwością, a przede wszystkim dużą wiedzą i zrozumieniem problematyki. Zwyciężyła Lena Wisłocka uczennica klasy 8b. Miejsce 2. zajęła Maria Czopor z klasy 8a, trzeci był Sebastian Budny z 8a. Wyróżnienie otrzymali: Jakub Mielczarek z klasy 8d, Adrian Wojnar z klasy 8a, Oskar Wanielista z klasy 8a i Wiktoria Malik z klasy 8d.

Wirtualną ekspozycję wszystkich prac uczniów można obejrzeć, wchodząc na stronę https://www.artsteps.com/view/6436ad4787f88fcbfec011dd a następnie wybierając opcję Continue in Browser. Po interaktywnej galerii można poruszać się za pomocą myszki lub strzałek klawiatury.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z konkursowymi pracami uczniów.

Opracowały:

p. Iwona- Barszczewska Menio