Niedziela Palmowa w skansenie

W niedzielę 2 kwietnia przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach Niedzieli Palmowej organizowanych już po raz dziewiąty przez  Starostwo Powiatowe w Sanoku, Muzeum Budownictwa Ludowego  oraz Parafię pw. Chrystusa Króla.

Uroczystości rozpoczęła prezentacja palm na Rynku Galicyjskim, skąd przy akompaniamencie Górniczej Orkiestry Dętej sanockiego oddziału Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa uczestnicy udali się na Mszę Świętą.

Zwieńczeniem wydarzenia było wyczekiwane ogłoszenie wyników konkursu. Palma wykonana przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły została nagrodzona wyróżnieniem.

Społeczność szkolną podczas uroczystości reprezentowali uczniowie klasy 8b Emilia Grega, Malwina Obławska, Filip Woźniak                  i Nikodem Zając, klasy 2 b Karolina Mrugała oraz klasy 4b Olaf Cichecki.