Walentynkowy Koncert Muzyczny /karaoke / "WIECZÓR MARZEŃ" w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku.

Już we wtorek 21 lutego 2023 roku na Estradzie Auli Szkolnej SP 4 odbędzie się wyjątkowy koncert.

Początek godzina 16.30.  Chęć udziału w konkursie wyraziła bardzo duża grupa dzieci. Jednak ostatecznie lista wykonawców musiała zostać  zamknięta.

Mottem naszego Koncertu karaoke będą piękne słowa:

"Jak dobrze, że jesteś ..."

Podczas muzycznego wieczoru zaprezentują się uzdolnione muzycznie i wokalnie uczennice  naszej Szkoły. "Wszystko wskazuje na to, że będzie to wieczór interpretacji piosenek niezwykle popularnej wśród dzieci i młodzieży piosenkarki polskiej występującej pod pseudonimem Sanah. Oczywiście będą również utwory innych artystów.” Powiedział przygotowujący koncert Marek Dziok.

Muzyczny „Wieczór marzeń” będzie miał charakter konkursu a wykonawców oceniać będzie młodzieżowe Jury w składzie:

Sara Niemczyk /Przewodnicząca/. Niezwykle utalentowana, obdarzona pięknym głosem młoda artystka, wokalistka, laureatka wielu festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym.

Maja Buczek ps./Buczi/ :). Uczennica klasy 8 c  SP 4 w Sanoku. Niezwykły  talent taneczny. Laureatka Mistrzostw Polski oraz wicemistrzyni świata Mażoretek w kategorii solistek. Mistrzostwa świata  odbyły się w sierpniu ubiegłego roku w Opolu.

Nina Grimm, uczennica klasy 8c SP 4 w Sanoku, miłośniczka jazdy konnej. Dziewczyna o wielkim sercu i niezwykłej wrażliwości. Potomkini rodu słynnych Braci Grimm.

Zuza Hydzik, uczennica tej samej klasy - 8c. Zuza uwielbia książki, posiada szerokie zainteresowania humanistyczne i  interesuje się literaturą i sztuką.

Młodzieżowe Jury pod przewodnictwem Sary wyłoni laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej i starszej.

Organizatorzy przygotowali również dla widzów niespodzianki.

Wspomniana wcześniej Sara Niemczyk zaśpiewa gościnnie jako Gwiazda muzycznego „Wieczoru Marzeń”.  Jednak to jeszcze nie koniec atrakcji. Na szkolnej estradzie zaprezentuje się również w pokazie tańca o nazwie "Baton Klasyczny Solo Junior", uczennica klasy 8c naszej szkoły – Wicemistrzyni Świata Mażoretek - Maja Buczek.

Wspaniałych występów młodym wykonawcom  a widzom wielu artystycznych doznań życzą Organizatorzy.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku im. Księdza Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.

Miejsce: Aula szkolna Estrada SP 4 w Sanoku.

Realizacja dźwięku: Jakub Jakubowicz /akustyk/

Światło, scena:  Daniel Szczupak /SDK/