NABÓR DO KLASY PIERWSZEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SANOKU

OGŁASZA NABÓR DO KLASY

PIERWSZEJ

ZAPISZ SIĘ DO NASZEJ SZKOŁY!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego
w Sanoku ogłasza zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024.

Zapisy uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły trwają: od 1.02.2023 do 26.02.2023r.
w godz. od 7.30 do 15.30. oraz 27.02.2023r. do godz. 15:00.

DO KLASY PIERWSZEJ ZAPISUJEMY DZIECI URODZONE w 2016 r. (siedmiolatki)

Wzór wniosku oraz wszystkie niezbędne załączniki dostępne są w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej w zakładkach Rekrutacja. Rekrutacja do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego.

Przy zapisie dziecka należy wypełnić następujące załączniki  :

1) Karta zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku.

2) Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej.

3) Karta informacji niezbędnych do aktywacji konta rodzica/ opiekuna i ucznia w dzienniku elektronicznym.

Dokonując zapisu należy dodatkowo przedłożyć odpis aktu urodzenia dziecka lub dowód osobisty dziecka.

Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym
w terminie:
od 1.03.2023 r. do 17.03 2023 r. do godziny 15.00 oraz od 10 maja do 14 sierpnia 2023 r. do godz. 15.00 w przypadku prowadzenia postępowania uzupełniającego.

Uczniowie zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci gdy szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami.

Wnioski o przyjęcie dziecka dostępne są w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły w zakładkach: Rekrutacja. Rekrutacja do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Sanoka w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym

Rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Sanoka w roku szkolnym 2023-2024

Załącznik nr 1-Karta zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku

Załącznik nr 2 Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej