Kampania społeczna # nie hejtuję motywuję

Uczniowie klas 6 i 7 uczestniczyli w spotkaniu prowadzonym przez sanoczankę p. Ilonę Adamską i p. Katarzynę Kukielińską- psycholog, terapeutkę, mediatora i negocjatora rodzinnego.

Pani Ilona podzieliła się swoimi przykrymi doświadczeniami z dzieciństwa, które mocno rzutowały na jej dorosłe życie. Uporała się jednak z nimi i odnalazła swoje miejsce w życiu między innymi jako modelka, redaktor naczelna. Prowadzące bardzo szybko nawiązały dobry kontakt z młodzieżą i starały się pokazać, jak bardzo przykre konsekwencje niesie hejt i jakie spustoszenie sieje w każdym sercu niezależnie od wieku. Mamy nadzieję, że spotkanie zapobiegnie niemiłym zdarzeniom i niewłaściwemu  traktowaniu kolegów czy koleżanek.

Monika Sądelska